آقای رئیس جمهور دعوای اصلی،اتفاقا «دعوا برای نان است»! پايگاه اطلاع رساني و خبري ولوله دات كام

  امروز شمسی

ارامش را از كودكان بیاموزید ! ببینید كه چگونه … در همان لحظه‌ ای كه هستند ، زندگی می‌ كنند و لذت می ‌برند … !-گاهی مساله های به ظاهر بزرگ و پیچیده توانایی و هوش زیادی نمی خواهد فقط کمی زمان می خواهد تا آرام تر شوی و پیش از آنکه کسی را دوست داشته باشی خودت را دوست بدار تا همچنان باشی در لحظه هایی که کسی برای تو نیست ... -خـــــدایا می دانم که در تنهاییم تـــــو تنها همـــــدم منی در بی کسی هایم تو تنها کَسم هستی خـــــدایا کمکـــــم کن تا همیــشه و همه جا فقط تـــو همه چیز و همه کَسم باشی..
  ارسال مطلب و خبر  ارسال مطلب و خبر   پرونده هفته  پرونده هفته   تـبـلـیـغـات  تـبـلـیـغـات   تماس با ما  تماس با ما   گالری عکس  گالری عکس   صفحه اول  صفحه اول  

  خبرهای برگزيده
آرامگاه سلطنتی پادشاه هیرودیس (+عکس)
شهر ورخویانسک سردترین شهر جهان (+تصاویر)
برترین ها در موزه های ایران
کشف و ضبط اشیای تاریخی با قدمت هزاره اول قبل از میلاد و عصر مفرغ در استان مازندران
کشف و ضبط 350 سکه و 2 مجسمه قدیمی در بردسکن
آماده معرفی جاذبه‌های تبریز هستیم
باید تبادل گردشگر ایران و ترکیه به موازنه برسد
استفاده از ظرفیت‌‌های «تبریز2018» و «همدان2018» برای جذب گردشگران خارجی
افزایش اقامتگاه‌های بوم‌گردی به 2هزار واحد تا سال 1404/ برنامه مدونی برای تبلیغات در کشورهای هدف گردشگری تدوین شده است
ملاقات 200 نماینده مجلس با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در ماه‌های اخیر
جاذبه‌های تبریز را به محصول گردشگری تبدیل کردیم
پرداخت تسهیلات بانکی به پروژه‌های گردشگری در مناطق روستایی و عشایری استان تهران
محور گردشگری کلات احیا می‌شود
موزه بانک سپه تاریخ ایران را روایت می‌کند/ نباید برای خروج مردم از کشور مانع ایجاد کرد

  آخرين اخبار
آرامگاه سلطنتی پادشاه هیرودیس (+عکس)
شهر ورخویانسک سردترین شهر جهان (+تصاویر)
تأمین ارز مسافران از طریق دفاتر خدمات مسافرتی/ کاهش مالیات بر ارزش افزوده هتل‌ها به 3درصد
ایثارگران را جزو برکات سازمان میراث‌فرهنگی می‌دانم/ دولت تدبیر و امید به حوزه ایثارگران توجه ویژه‌ای دارد
برترین ها در موزه های ایران
کشف و ضبط اشیای تاریخی با قدمت هزاره اول قبل از میلاد و عصر مفرغ در استان مازندران
کشف و ضبط 350 سکه و 2 مجسمه قدیمی در بردسکن
آماده معرفی جاذبه‌های تبریز هستیم
باید تبادل گردشگر ایران و ترکیه به موازنه برسد
استفاده از ظرفیت‌‌های «تبریز2018» و «همدان2018» برای جذب گردشگران خارجی
  پربيننده ترين اخبار
  اوقات شرعی


  وضعيت هوا


  ارسال خبر به ما : چاپ

آقای رئیس جمهور دعوای اصلی،اتفاقا «دعوا برای نان است»!

مشکل عمده مردم این است که مطالباتی اقتصادی دارند و معتقدند این دولت و دیگر نهادهای موجود توانایی حل این مشکلات را ندارند!دولت در کنار تلاش برای رفع فیلترینگ تلگرام، تلاش کند تا این تصور ایجاد شود که دولت و دیگر نهادها قادر خواهند بود،مشکلات را حل کنند! آقای رئیس جمهور باور کنید مردم نیاز دارند که شما به آنها ثابت کنید می توانید مشکلاتشان را حل کنید.

  

روز گذشته رئیس جمهور در وزارت امور اقتصادی و دارایی در سخنانی خطاب به مراجع نامشخص، اظهار داشت که به مردم آدرس غلط ندهیم، فروکاستن مطالبات مردم به مباحث اقتصادی،توهین به مردم است؛رئیس جمهور همچنین به صورت تلویحی تهدید کرد که اگر مجلس،افزایش قیمت حامل های انرژی را نپذیرد،باید خودش پاسخگوی مردم باشد!

به گزارش«تابناک» طبیعتا چون رئیس جمهور تصور می کند که کاستن مطالبات مردم به بحث اقتصاد،توهین به مردم است،در مورد مطالبات اقتصادی مردم،حرف چندانی بر زبان نیاورد و باز هم طبیعتا بحث داغ فضای مجازی و البته شما بخوانید،تلگرام را باز کرد؛سئوال اما این است که آیا در مقطع کنونی، دغدغه معترضان فضای مجازی،باز یا بسته بودن آن است؟آیا فروکاستن مطالبات مردم به تلگرام، توهین به آنانی نیست که صدایشان را حتی با تلگرام، به گوش دولت نمی رسد؟این درست است که عده ای از مسئولان، به اشتباه ،مخالف فضای مجازی و ایجاد محدودیت بر آن هستند؛این درست است که برخی از مشاغل بر بستر همین شبکه سازماندهی شده ولازم است که برای احیای آن مشاغل،بستر آن،یعنی تلگرام،برگردد،اما دعوای اصلی،آیا تلگرام هست یا معیشت مردم؟نمی شود تلگرام باشد و وعده های رئیس جمهور هم بعد پنج سال عملی گردد؟

ضمن اعلام حمایت از رفع فیترینگ شبکه های اجتماعی، می خواهیم بپرسیم که آقای رئیس جمهور،شما فرمودید در دولت شما،چنان رونقی در اقتصاد ایجاد خواهد شدو چنان از لحاظ درآمدی جیب مردم سرشار خواهد شد که مردم اصلا به این 45 هزار تومان نیاز نخواهند داشت! اینکه رئیس جمهور می گوید،مردم نیاز دارند که حرف شان شنیده شود؛علاوه بر رفع فیلترینگ تلگرام،شامل پاسخگویی در این باره این وعده هم می شود،آقای رئیس جمهور آیا چنان رونقی ایجاد کرده اید،آیا چنان درآمد مردم را سرشار کرده اید که مردم خودشان می گویند،همین 45 هزار تومان را نمی خواهیم؟پاسخ این سئوال را احتمالا مردم با گوش و پوست و استخوان خویش درک کرده اند!اما قضاوت با شما!اگر معتقدید که اینگونه است، خدا را شاکریم؛اگر نه نتوانسته اید به وعده خود عمل کنید و احساس می کنید مردم از خلف وعده هایتان عصبی هستند،همانگونه که خود گفته اید مردم به شنیدن حرف هایشان نیاز دارند،با آنان حرف بزنید!

آقای روحانی شما در برنامه هایتان به مردم وعده دادید، همین چند ماه پیش،حتی پس از روی کارآمدن ترامپ، گفتید که نه تنها تحریم های هسته ای را برخواهید داشت،بلکه تحریم های غیر هسته ای هم برخواهید داشت؛البته همان زمان هم این وعده،مشخص بود که قابل تحقق نیست و احتمالا خیلی از مردم آن را باور نکردند،اما شخص شما،لازم است،اکنون با مردم در این باره صحبت کنید،به آنها توضیح دهید!کاش یک برنامه تلویزیونی بگذارند در دو بخش؛بخش اول شما انتقادات ها و طعنه های لازم به سایر قوا و نهادها را مطرح کنید و مشکلات آنان را بگویید و بخش دوم به خود و وعده هایتان برگردید و بگویید که چرا بعد از گذشت پنج سال،هنوز برای اشتغال زایی،بر روی جیب مردم حساب کرده اید و مجلس را تهدید می کنید اگر از مردم نگیرند،باید پاسخگو باشد!

شاید یکی از مسائلی که اجازه نمی دهد،دولت به صورت واقعی به مردم پاسخ بگوید،وجود خیل فراوان بهانه هایی است که اتفاقا برخی مخالفان دست دولت می دهند و او هم به راحتی از این بهانه ها برای عدم پاسخگویی استفاده می کند؛مساله کنسرت ها، ورود زنان به ورزشگاه ها، تلگرام و شبکه های اجتماعی، رویکردصدا و سیما و .... بهانه های همیشگی هستند که مخالفان ایجاد می کنند و دولت هم به خوبی بر آن سوار می شود!

اینکه چرا فلان نهاد پاسخگو نیست،اینکه چرا فلان نهاد کارآمد نیست و امثال چنین ادعاهایی،رفع مسئولیت از دولت نمی کند،(آنها هم باید پاسخگو باشند از قوه قضائیه گرفته تا نهادهای انتصابی ) دولت باید بپذیرد که اتفاقا مشکل عمده مردم این است که مطالباتی اقتصادی دارند و معتقدند این دولت و دیگر نهادهای موجود توانایی حل این مشکلات را ندارند!دولت در کنار تلاش برای رفع فیلترینگ تلگرام، تلاش کند تا این تصور ایجاد شود که دولت و دیگر نهادها قادر خواهند بود،مشکلات را حل کنند! آقای رئیس جمهور باور کنید مردم نیاز دارند که شما به آنها ثابت کنید می توانید مشکلاتشان را حل کنید.

 شماره خبر : 370    مشاهده : 49    انتشار : 21/10/1396        آرشيو سیاسی         آرشيو همه اخبار


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

www.velveleh.com

کلیه حقوق تجاری اين سايت برای شركت راهكار آفرين كيش محفوظ میباشد

استفاده و انتشار مطالب اين سايت با نیت بالا بردن فرهنگ و دانش بشری آزاد میباشد